У Китаї вперше з початку епідемії немає нових хворих на COVID-19

Фото: emmagrau/Pixabay

Китайська влада заявила, що за 18 березня всередині країни не було зареєстровано жодного випадку зараження коронавірусом COVID-19. Уточнюється, що в країні зафіксовано 34 випадки зараження, але всі вони - завезені з інших країн, пише TJournal.

Згідно з опублікованими даними, кількість інфікованих в країні всього становить 80 928 осіб. За добу число видужалих зросло до 70 420 осіб (+819), а загиблих - до 3 245 (+8).

У той же час, The New York Times стверджує, що населення Китаю незадоволене тим, як влада боролася з поширенням вірусу. Однією з причин суспільної недовіри стала смерть від інфекції китайського лікаря Лі Веньляня, який попереджав про захворювання. Він першим зафіксував випадок зараження новою інфекцією, яка пізніше стала відома як COVID-19.

Керівник відділу епідеміології та біостатистики в Університеті громадської охорони здоров'я в Гонконзі Бен Каулінг заявив, що дії китайської влади допомогли в боротьбі з першою хвилею інфекції. Він зазначив, що подібні дії можуть бути неефективними у довгостроковій перспективі, наприклад, у разі другої хвилі захворювання.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту