У Китаї заборонили скляні мости

Photo by Paula Prekopova on Unsplash
Новомодні споруди визнали небезпечними та занадто дорогими.

Привіт київському "мосту Кличка" від "колег" із Китаю🖐 Там відтепер заборонено будівництво нових скляних мостів, а також подальша експлуатація вже існуючих (а таких – близько 2300), пише bloomberg.com.

З початку 2010-х років місцева влада робила ставку на висотні мости зі скляним дном для залучення якомога більшої кількості туристів. Тепер цьому буму прийшов кінець: мости по всій країні закривають або назовсім, або до того часу, поки вони не будуть модернізовані та визнані безпечними.

Бо останніми роками на таких мостах сталося чимало прикрих та небезпечних інцидентів. У 2014-му році гірська скляна доріжка тріснула через надто велику кількість туристів на ній. У 2015-му скляний міст довелося закрити після того, як на нього впав термос відвідувача. А у 2016-му міст Чжандцзяцзе, що пролягає на висоті понад 300 метрів над ущелиною, зачинили вже через 13 днів після відкриття, бо відвідуваність перевищила його проектну потужність.

Незважаючи на те, що ситуація постійно погіршувалася (через аварії на мостах трапилося кілька смертельних випадків), у 2017-му у провінції Гебей відкрили найдовший у світі скляний міст. 

Ситуація ускладнюється тим, що органи місцевого самоврядування, які сподівалися на навалу туристів, залучили чимало кредитів під будівництво скляних мостів і тепер мусять виплачувати величезні борги.

Матерiали по темi
Битва скляних мостів: наш - найкволіший, проте найдорожчий (фото)
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту