У китайських школах встановили роботів-лікарів – вони самостійно обстежують дітей (відео)

Фото: newscientist.com
У країні бракує медичних працівників, тому діагностику хвороб тепер проводить штучний інтелект.

У понад 2 тисячах китайських шкіл та дитсадків за здоров'я дітей віднині відповідатимуть роботи. Як пише lastampa.it, там встановили робота-сканера на ім'я Walklake, що здатен діагностувати захворювання.

Тепер перед початком занять дітлахи підходять привітатися з електронним другом, а той тим часом їх оглядає – очі, рот, руки, щоб виявити симптоми хвороб. Наприклад, кон`юктивіт чи інші інфекційні захворювання.

Робот обладнаний всіма необхідними камерами та датчиками. Його головна мета полягає у тому, щоб у разі виявлення хвороби, не дозволити їй поширитися серед інших учнів школи чи дитсадка. Щойно захворювання виявлено – Walklake сповіщає про нього вчителів та керівників навчального закладу, а ті вже можуть відправити дитину із занять додому. Однак, звісно ж, якщо є підозра на серйозний недуг від лікаря-робота, дитину відправляють до лікаря реального, людського. Окрім того, робот складає щоденні звіти про загальний стан здоров'я учнів школи.

У Китаї – нестача медичних працівників, а уряд країни вимагає щоденний моніторинг стану здоров'я дітей. Тож штучний інтелект має компенсувати дефіцит кадрів.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту