Фото: Unsplash

У Києві критична ситуація з домашнім насиллям. Лише 10% постраждалих жінок звертаються по допомогу

Ще менше жінок розуміють, в чому полягає гендерне насильство.

25 листопада в Кабміні відкрилася виставка, присвячена всесвітній акції "16 днів проти гендерного насильства". Її створили за підтримки Фонду ООН в області перенаселення.

Згідно з даними фонду, в Києві 8% жінок знають про те, що таке насильство з боку чоловіків. І тільки десята частина від постраждалих звертаються за допомогою до відповідних органів.

"На сьогодні тільки 8% жінок в Києві знають про насильство хоч щось. А звернень щодо випадків насильства зареєстровано близько 8000, що становить лише 10% від реальної цифри", - заявила заступник голови КМДА Марина Хонда, передає The Village Україна.

Задля поліпшення ситуації, київська влада тестує лінію довіри для жінок, які постраждали від насильства за номером 1500. Крім того, в межах КМДА запускають спеціальні тренінги для психологів і поліціянтів.

Відзначимо, що виставка буде працювати до 10 грудня. На її відкритті також були присутні телеведуча Маша Єфросиніна та перша леді Олена Зеленська.

View this post on Instagram

⠀ — «Если женщину изнасиловали, значит, она сама это спровоцировала- как минимум, одеждой или своим поведением»- такого убеждения в нашей стране придерживается 23% мужчин, и, внимание, 11% женщин! ⠀ —« Я вполне имею право избить свою жену, если узнаю о её измене!» - заявляет 8% украинцев! В Украине полноценно работает всего 9 приютов для пострадавших от домашнего насилия! И подобного шелтера НЕТ в столице (это же катастрофа!) На горячую линию 116 123 за последние три года раздалось больше 103,455 тысяч звонков! Но уже с начала 2019 года в полицию обратилось около 90 000 женщин... ⠀ Нам срочно нужен национальный колл-центр! Нам нужны приюты!! Нам надо заставить себя не молчать об этом, так как каждый голос даёт свои результаты! Сегодня в честь начала международной акции #16днівактивізмапротидіінасильству ,по инициативе кабинета министров, фонд народонаселения ООН организовал выставку, рассказывающую истории женщин и мужчин с благополучным выходом из проблем физического и эмоционального насилия! Я рада, что эта выставка стоит в коридорах нашей власти, и будет ежедневным напоминанием о том, какая большая работа проделана и сколько ещё необходимо сделать! И я счастлива, что такой острый вопрос нашёл отклик в сердце у первой леди @olenazelenska_official Ваша поддержка, уверена, даст огромный толчок в реализации всех поставленных задач!!! @_unfpa_ukraine_

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту