У Києві оголосили війну "цар-балконам" – обіцяють ламати

Департамент міського благоустрою підготував проект рішення про заборону добудов.

Керівник Департаменту міського благоустрою КМДА Тарас Панчій розповів про те, як у столиці будуть воювати з "цар-балконами" та іншими незаконними прибудовами, що псують зовнішній вигляд столичних фасадів.

"Для належного зовнішнього вигляду Києва ми підготували проект рішення Київради щодо заборони добудов, зміни форми вікон і балконів та встановлення кондиціонерів на фасадах архітектурних пам’яток. Що стосується прибудов до перших поверхів будинків, то має бути підстава для заняття земельної ділянки. Проблема, з якою ми боремося, - це недобросовісні підприємці, які за гроші домальовують добудову у технічному паспорті будинку", - повідомив Панчій.

Порушникам будуть вручати припис із вимогою надати дозвільні документи на спорудження. Якщо їх не виявиться – обіцяють демонтувати. З початку 2019 видали вже 13 доручень на демонтаж 21 прибудови до будинків.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту