Фото: Максим Бахматов/Фейсбук

У Києві почали демонтаж незаконного спорудження на даху будинку на Майдані (фото)

Документів на спорудження "балкона" ніхто не давав.

"Київблагоустрій" закінчив попередні роботи на даху будинку Майдана Незалежності, де нещодавно почали зводити незаконну надбудову.

Тепер на даху розпочали її демонтаж, повідомляє КМДА. Його проводять з метою не допустити обвалів, які нашкодять здоров'ю мешканців будинку. 

Далі міська влада проведе інвентаризацію об’єктів, де в різні часи здійснювали надбудови та прибудови до будинків. З огляду на проблеми у законодавстві, яке дозволяє зводити подібні споруди у рамках реконструкції приміщення, також планують переглянути юридичні підвалини для подібних рішень. 

Також влада планує карати "авторів" надбудов, якщо вони не порушують конструктивних характеристик будівлі. Власник отримає штраф та буде зобов’язаний оформити необхідну документацію, однак будівлю не знесуть. У випадку, якщо така прибудова буде загрожувати  конструктивним характеристикам будівлі, її будуть зносити. Особливо це стосується центру міста. 

Матерiали по темi
Надбудова на Майдані: як реагує на це влада (фото, відео)
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту