Фото: Unsplash

У Києві пройде Міжнародний марш за порятунок клімату

За словами організаторів, в Україні питання екології стоїть більш ніж гостро.

У минулому році під стіни Шведського парламенту вийшла молодь з вимогою визнати курс на збереження клімату пріоритетним у роботі уряду.

Ця акція дала поштовх початку міжнародного руху з порятунку кліматичної ситуації на планеті - #GlobalClimateStrike.

20 вересня Україна приєднається до світових протестів. У столиці на Михайлівській площі пройде Марш за порятунок клімату, який повинен звернути увагу нашого уряду на "найбільшу кліматичну загрозу" на даний момент, за словами організаторів.

Серед проблем, які хочуть порушити активісти - чиста енергетика, енергоефективність, екологічний транспорт і відмова від пластику. Це допоможе Україні стати комфортним середовищем для життя людей, що стане гарантією для щасливого майбутнього.

Для участі в Марші потрібно зареєструватися за посиланням. Як заявляють активісти, "прийшов час проявити свою громадянську позицію - тобі вирішувати, в якому світі жити!"

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту