У Києві відбудеться рейв на острові біля мосту Патона. Гроші від квитків підуть на зміцнення його берега

Якщо не врятувати острів, через 10 років він може повністю піти під воду.

22 серпня на острові Малий, що біля мосту Патона, відбудеться музичний фестиваль Київський Річковий Рейв. Його головна мета - зібрати кошти для укріплення берегової лінії острова, який йде під воду.

У 1976 році побудували Канівську ГЕС, після чого рівень Дніпра піднявся, а частина острова пішла під воду. На сьогодні його площа вже зменшилася майже вдвічі. Організатори з громадської організації "Чистий Дніпро" не хочуть допустити повного зникнення острова. 

Тепер щодо рейву. Фестиваль електронної музики відбудеться на острові вдень та вночі. Перш за все, організатори будують сцену на баржі 😍. Також на баржах розташують танц-поли.

На самому острові будуть зона фуд-кортів, плавучий басейн, вейк зона, каяки, батути, пляжний волейбол та ін. Оскільки це острів, дістатися до нього можна або власним водним транспортом, або трансфером, який нададуть організатори. 

Проте не забуваймо про карантин 😁. Кількість квитків на рейв обмежена, на трансфері треба перебувати у масці. У зонах фуд-корту будуть санітайзери, а на локаціях - дистанційна розмітка.

Лайн-ап діджеїв оголосять пізніше. 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту