Фото: Вікторія Рой

У Києві відкривається виставка, присвячена красі людських шрамів (фото)

До фотографій героїв виставки будуть додаватися інтерв'ю.

Журналістка Еліна Гард і фотографиня Вікторія Рой створили фотопроєкт, мета якого - розповісти людям про те, як важливо приймати себе.

No Matter - так назвали свою виставку українські художниці. Це знімки 15 реальних людей зі шрамами, які доповнили історіями героїв про їхні переживання і життєвий шлях.

"No matter - візуально-антропологічний проєкт про людей і їх шрами, про зовнішні особливості, які є історією людини й про прийняття себе.
Набагато складніше жити з відбитком на тілі, який отримали через операцію, нещасний випадок або навіть власну дурість. Ідея проєкту полягає в розкритті досвіду людей зі шрамами, дослідженні їх шляху до прийняття, ставлення до позначок на тілі як до частини себе і своєї історії", - повідомляє Вікторія.

Фото: Вікторія Рой

Лера, 22 роки. Опік внутрішньої сторони стегна.
"Мені було років 5. Історія почалася під Новий Рік. Мама посадила мене парити горло і випадково зачепила миску з гарячою водою, вона вилилася на мене...", - приблизно так починаються історії героїв виставки.

Побачити її можна з 12 по 19 листопада в галереї МАЯК. Вхід вільний.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту