У Києві відкриють камерний кінотеатр авторського українського кіно. У ньому буде лише 42 місця

Фото: Facebook KINO42
Цей заклад - для тих, хто любить кінотеатри, але не любить торгові центри.

На київському Подолі, у готелі Bursa, відкривається новий камерний кінотеатр. Його назвали "КІНО42". Чому? А тому що там тільки 42 місця. Створили заклад за ініціативою засновників Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики "86" та готелю Bursa, пише BIT.ua.

Засновники кажуть: "Ми уявили та створили КІНО42 - прихисток для фільмів та глядачів закритих київських кінотеатрів. Для тих, хто любить ходити в кіно та не любить їздити в торгові центри".

У кінотеатрі будуть показувати незалежне, авторське та українське кіно. Відкриття та перший показ стрічки "Тут живе кіно" планують на 4 грудня.

"Після закриття трьох київських кінотеатрів за останній рік авторське кіно у столиці стало бездомним. Ми задумали "КІНО42" як новий дім для кіно; місце, де його не лише дивляться, але й обговорюють, і навіть створюють", - співзасновник кінотеатру Ілля Гладштейн.

У грудні, наприклад, тут пройде ще фестиваль кіно. Покажуть українську стрічку "Історія зимового саду", німецьку "Берлінський фейсконтрольник" та грузинсько-шведську "А потім ми танцювали".

Квитки на сеанси можна придбати або у касі кінотеатру, або онлайн.

Матерiали по темi
На прем'єрі фільму "Ціна правди": Голодомор - одна з причин того, що зараз відбувається на Сході України
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту