У Києві виступить електронщик Actress. На сцені йому буде підігравати штучний інтелект

Разом вони створять у столиці унікальне аудіовізуальне шоу.

15 листопада у столиці вдруге відбудеться вручення премії незалежної музики Jäger Music Awards 2019.

Спеціальним гостем на заході стане британський електронний виконавець Actress, повідомили організатори. Однак на сцені він виступатиме разом зі штучним інтелектом. 

Даррен Каннінгем - справжнє ім'я музичного продюсера, - є однією з головних постатей англійського електро. За 15 років своєї роботи він отримав статус законодавця музичних трендів.

Рік тому Actress створив самоосвітню програму Young Paint – копію самого себе, засновану на технології штучного інтелекту. Young Paint навчився наслідувати музику Actress, самостійно виступаючи на електронних майданчиках світу. Він повністю імітує гру Даррена, передаючи властиву артистові атмосферу рейвів з елементами ту-степа та герріджа. 

У Київ Actress везе спеціальне шоу, на якому штучний інтелект представлять як проєкцію. У режимі реального часу Young Paint буде грати разом з артистом найкращі електросети.

Jäger Music Awards 2019 відбудеться 15 листопада у галереї LAVRA. Квитки на захід - тут 👈. 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту