Фото: Unsplash

В Україні вводять карантин через коронавірус

Він триватиме до початку квітня.

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що до кінця березня у столиці триватимуть обмежувальні заходи через поширення коронавірусу.

Попри те, що у Києві не зафіксували жодного випадку інфікування, влада закриває освітні заклади та вводить заборону на проведення усіх масових заходів.

Не працюватимуть:

  • школи, дитячі садочки та університети;
  • спортивні та освітні центри;
  • розважальні зони в ТЦ;
  • кінотеатри та місця проведення конференцій, фестивалів тощо.

Торговельні центри працюватимуть у звичному режимі, однак у них не працюватимуть розважальні зони. Обмеження також не стосуються транспорту.

Карантин вводять з 12 березня.

Карантин офіційно оголосили по всій Україні.

Кабмін видав розпорядження, згідно з яким обмежувальні заходи - карантин у навчальних закладах та ін. - поширюється на всі українські населені пункти на три тижні.

На засіданні Кабінету Міністрів, 11 березня, прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву. Одночасно, задля виконання цього рішення до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.

Кабміном запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Крім того, прийнято рішення закупити інфрачервоне обладнання  для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорті Бориспіль.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту