У Києві запустили онлайн-платформу "собачих туалетів"

Фото: Це наш Київ
На мапі можна знайти вже понад 50 облаштованих місць для вигулу чотирилапих.

Собачники, ця новина – для вас. Зустрічайте новий сервіс – онлайн-платформу "Прибери". Це одночасно і мапа місць цивілізованого вигулу собак у місті, і краудфандингова платформа (фінансування громадою) для обладнання подібних майданчиків.

Фото: Facebook Це наш Київ

За допомогою сервісу можна знайти найближче для вас місце цивілізованого вигулу песика. Такі місця облаштовані спеціальними урнами з пакетами, куди можна викинути все, що ви зібрали після свого чотирилапого бешкетника. Ще там можна створити свою кампанію зі збору коштів для подібних ініціатив чи підтримати чиюсь.

Такі "Собачі вбиральні" та проект "Прибери" - справа рук громадської організації "Це наш Київ".

Про свою ініціативу організатори кажуть так:

"Прибери" — це платформа для відповідальних громадян, які турбуються про своє місто. Чистота залишається однією з нагальних проблем. За допомогою нашої платформи громадяни можуть зібрати кошти на встановлення собачих вбиралень у своєму районі. Долучившись до спільної справи, позитивно впливати на екосистему міста може кожен".

Фото: Це наш Київ

На мапі нанесено вже 50 "собачих туалетів" – нині їх уже більше 50, і ця кількість зростає щодня. Організатори кажуть, що нічого соромитися шукати та встановлювати подібні конструкції, адже це важливо для здоров'я усіх мешканців міста:

"Приблизно 12 млн. українців тримають вдома собак, а це 30% населення України. 1520 тонн фекалій на день залишають собаки. В 1 грамі собачих фекалій міститься 23 млн бактерій, більшість з яких можуть призводити до поширення кишкових, ниркових, інфекційних захворювань. Понад 40% домашніх тварин заражені гельмінтами. Це небезпечно".

Фото: Це наш Київ

Тож, якщо ви стомились від фразочки "приберіть після свого пса" чи вам просто набридло шукати урну для сміття десь "через 5 вулиць", то просто візьміть свій смартфон, загугліть одне слово - "Прибери", загляньте в мапу та, обравши зручний туалет для вашої собачки, впевнено крокуйте на прогулянку. ???

Фото: Facebook Це наш Київ

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту