У Києві зашкалюють датчики брудного повітря – над містом знову смог

Photo by Jack Hamilton on Unsplash
На інтенсивність смогу впливає тепла погода, що вже тривалий час утримується в місті.

Смог в Києві з’являється щомісяця починаючи з осені. У вівторок, 28 січня, індекс якості повітря у центрі міста становить 219 пунктів при нормі від 0 до 50. Такий рівень забруднення визначають як "дуже шкідливий", пише hmarochos.kiev.ua.

Високий рівень забруднення, за даними агрегатора даних з датчиків якості повітря SaveEcoBot, в районі Видубичів – 157, в районі Осокорків та Харківського масиву – 155, на Шулявці – 158, над Русанівськими садами – 162, над Лісовим масивом – 161, на вулиці Володимира Сосюри (Соцмісто) – 159.  

Відомо, що на інтенсивність смогу впливає тепла погода, яка довго утримується в місті.

Від високого рівня забруднення повітря страждають у першу чергу вразливі групи: діти, люди старшої вікової категорії, ті, хто мають захворювання серцево-судинної системи та легенів.

Матерiали по темi
Чи знаєте ви, чим дихаєте (актуальний тест)
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту