Фото: Unsplash

У Києві зняли соціальну пародію на рекламу респіраторів. Так протестують проти смогу

Чвари через задушливе повітря дістали буквально всіх.

Столична компанія LINZA Production відзняла рекламу респіраторів. Однак вона є несправжньою, а виражає протест проти якості повітря у столиці. 

За задумом, у рекламі демонструють киян, що займаються різними хобі: грають у баскетбол, катаються на скейті чи танцюють у підземці. Для усіх них респіратор стає у нагоді та не заважає рухатися. 

"Свіже повітря - вже не модно", - кажуть у ролику.

Автор відео Лесь Якимчук у Facebook пояснив, з якою метою відзняв ролик: "Saveecobot кажуть, що таке забруднення в Києві очевидно щороку. Просто цього року ми нарешті почали його вимірювати. З такими темпами модні бренди задумаються над тим, щоб почати випускати лінійки протигазів і респіраторів, адже вони стануть нашою урбан-буденністю. Ба, з'являться нові компанії, такі як Res.Pirator (так, вона вигадана), які позиціонуватимуть забруднення повітря як нову модну реальність. Я не хочу такого. А ви?"
 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту