Фото: Unsplash

У космос відправили 12 пляшок вина. Вчені припускають, що це вплине на його смакові якості

Паралельно експерти оцінюватимуть цей самий сорт вина, який залишили на Землі.

Французька компанія Space Cargo Unlimited відправила до космосу вино, щоб вивчити його вплив на витримку напою. 12 пляшок розмістили на Міжнародній космічній станції, де вони перебуватимуть протягом року. Ще одну партію вина залишили на Землі, щоб згодом порівняти його смакові якості з тим, що побувало в космосі.

Як повідомляє kommersant з посиланням на Quartz, вино і на Землі, і на станції буде зберігатися в однакових умовах - при температурі близько 18°С. Вчені припускають, що у партій буде відрізнятися смак, оскільки на "космічне" вино вплине мікрогравітація і випромінювання.

У разі позитивного результату, вчені будуть роздумувати над застосуванням "космічних" технологій для кращого зберігання харчових продуктів.

Матерiали по темi
Від алкоголізму може врятувати вища освіта, - вчені
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту