У Лас-Вегасі рятують голубів, яких зловмисники одягають у ковбойські капелюхи (відео)

Фото: nytimes.com
Капелюшки міцно приклеюють – зняти їх самостійно птахи не можуть.

Незвична зоозахисна рятувальна операція розвернулася у Лас-Вегасі – там рятують голубів у капелюшках. Мініатюрні ковбойські капелюхи яскравих кольорів – рожеві, червоні – клеїть птахам на голову  невідомий зловмисник. Поки відстежити його не вдалося, пише washingtonpost.com.

Люди помічають кумедних птахів у капелюшках на вулицях, знімають на відео та викладають у Мережу, вказуючи, де саме їх бачили. Тоді на це місце виїжджають зоозахисники, щоб звільнити пташок від одягу. Самостійно звільнитися голуби не можуть – лише безпорадно вертять головою, але капелюхи міцно приклеєні.

Орнітологи поки не визначилися, наскільки шкідливі капелюшки для голубів:

"Мені сподобалося відео. Мені просто здається, що голуби у капелюхах – це мило, - сказав Чарльз Уолкотт із Корнелльського університету. – Вони виглядають щасливими. Хоча точно сказати неможливо, бо вони з нами не розмовляють".

У той же час орнітологів турбує саме сприйняття голубів у сучасному суспільстві як якогось непотребу. Хоча ці птахи досить розумні, створюють одну сімейну пару на все життя, є одним із небагатьох видів, що здатні впізнати самі себе у дзеркалі, а також здатні слугувати людям. 

"Коли нам потрібна була допомога голубів у воєнний час – їх вважали героями. А тепер, коли вони нам стали не потрібні, ми рахуємо їх паразитами чи шкідниками. Таке споживацьке ставлення у нас до великої кількості речей у суспільстві, а це неправильно".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту