Фото: Unsplash

У Лейпцигу проведуть концерт для того, щоб дізнатися про шляхи передачі коронавірусу

На вечірку заходять 4 000 людей і чіпають все що можна. А вчені фіксують дані та роблять висновки.

Вчені з Університетської клініки Галле влаштовують концерт, мета якого - перевірити, як поширюється коронавірус. 

Він відбудеться у німецькому Лейпцигу 22 серпня. З 8 ранку до 6 вечора у приміщенні проводитимуть три експериментальні концерти, пише СЛУХ.

Спочатку відбудеться імітація концерту на 4000 відвідувачів в традиційних умовах без обмежень. Далі -  для двох тисяч, але з дотриманням дистанції та правил гігієни. На третій концерт впустять вже 4 тисячі людей, які теж будуть дотримуватися карантинних норм. 

Вчені збирають добровольців для участі у концерті. Попередньо вони пройдуть тест на коронавірус, надягнуть респіратори та отримають флуоресцентні антисептики. Завдяки цьому спеціалісти визначатимуть, яких поверхонь люди торкаються найбільше. 

Зареєструватися на експеримент можна до 22 серпня на цьому сайті. На момент публікації новини свою участь підтвердила вже 1571 людина.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту