У лінивої кішки, яка зараз на шляху схуднення, з'явився свій канал на YouTube (відео)

Фото: Instagram britakiffney
Пухнаста на прізвисько Шлакоблок прославилась завдяки своєму відео, де вона однією лапкою проводить по біговій доріжці.

"Ледачий фітнес" - новий вид спорту, який започаткувала кішка з Америки на прізвисько Шлакоблок. Таке оригінальне прізвисько у неї неспроста, адже вона на стільки ледача та товста, що по-іншому її і не назвеш.

Прославилась чотирилапа пухнаста завдяки своєму відео, яке швидко поширилось Мережею. На ньому вона стоїть на підлозі та однією лапкою проводить по біговій доріжці. Після цього стала зіркою та тепер має власний канал на YouTube, пише HuffPost.

Кішка страждає на ожиріння. Її теперішня вага - 10 кг, а має бути у два рази меншою. Зараз вона проходить спеціальну програму схуднення у ветклініці міста Беллінгхем, штат Вашингтон, США. Взагалі її називали Золою, через колір її хутра, але потім вона отримала нове ім'ячко - Шлакоблок. На ютуб-каналі кішки обіцяють показувати весь шлях схуднення кішки - від пухкенької до фітоняшки.😁

Займається нею ветеринар Брита Кіффні, яка потім хоче забрати кішку до себе додому назавжди. Вона "ганяє" кішку по біговій доріжці (до речі, у ній вода, яка не дає Шлакоблоку прилягти на відпочинок) та за їжею.

Додамо, що до того кішка жила з 93-річним дідусем, який і дозволив їй так погладшати, написав Reddit. У нього були проблеми зі здоров'ям, тому і за харчуванням кота він дивитись нормально не міг. Після його смерті котика забрала до себе тітка одного з користувачів Reddit, але зрозуміла, що самостійно їй вже не зможе допомогти, тому і віддала до ветеринарної клініки.

"Ми завжди називали її Фрикаделькою, але Шлакоблок - ще краще! До сих пір не можемо повірити, що вона стала інтернет-зіркою, але мій дідусь, я впевнений, був би щасливий від того, скільки радості вона приносить людям", - написав користувач, племінник жінки, яка опікувалась кішкою.

Матерiали по темi
Смерть Найсердитішого кота: зіграв головну роль у фільмі та приніс власниці понад 100 млн доларів (фото)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту