У Лондоні порізали картину Пікассо вартістю £20 млн

Фото: tate.org.uk

У Лондоні пошкоджена картина Пабло Пікассо "Бюст жінки". Як пише vokrugsveta.ua з посиланням на ВВС, про стан полотна, яке виставляється в галереї Tate Modern, розповідають не надто охоче. Відомо лише, що картина розірвана після нападу на неї з ножем 20-річного лондонця Шакіла Мессі.

Вандалові пред'явлені обвинувачення у псуванні майна. Однак він своєї провини не визнає. Шакіл Мессі залишиться під вартою до 30 січня. Суд відмовив йому у звільненні під заставу.

Роботу Пікассо 1944 року "Бюст жінки" експерти оцінюють у 20 млн фунтів стерлінгів (або 26,4 млн доларів).

В адміністрації галереї підтвердили, що в даний момент з твором мистецтва працює команда реставраторів. А галерея Tate Modern як і раніше відкрита для відвідувачів.

Роботу над картиною "Бюст жінки" Пабло Пікассо завершив 5 травня 1944 року в Парижі, в останні дні нацистської окупації. Моделлю стала фотограф, художниця і коханка художника Дора Маар.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту