Фото: Unsplash

У Лондоні відкривають перший у світі Музей вагін

Дебютна виставка буде доступна з середини листопада.

У 2017 році режисер Флоренс Шехтер з'ясувала, що у світі існує безліч музеїв, присвячених пенісам, але жодного - вагіні. Дівчина вирішила виправити цей недолік і поставила собі за мету відкрити перший у світі музей жіночих статевих органів.

Через два роки, у квітні 2019-го, Флоренс запустила кампанію зі збору коштів для відкриття приміщення. Для цього їй потрібно було зібрати 300 тисяч фунтів (близько 9 мільйонів гривень).

Вочевидь, її акція завершилася успіхом. Як повідомляє londonist.com, Музей вагін відкривається у лондонському районі Камден і буде доступний для відвідувачів з 5 жовтня. Перша виставка під назвою "MUFF Busters" запрацює 16 листопада. Вона присвячена міфам про вагіни.

Окрім експозицій, у музеї будуть проводити лекції, семінари та покази фільмів, які допоможуть позбутися табу на обговорення жіночих статевих органів. Також у музеї працюватимуть експерти, які зможуть проконсультувати відвідувачів на тему контрацепції, психічного здоров'я та сексуальності.

Також музей націлений на підтримку ЛГБТ-спільнот і людей з інклюзивними потребами.

Матерiали по темi
Як це влаштовано у хлопчиків: в Україні виходить відверта дитяча книга про статевий розвиток
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту