У Лондоні з'явиться "зелений" будинок, який "допоможе" дихати (фото)

Його стіна з рослин - найбільша у Європі. Вона має покращити якість повітря в місті.

Citicape House - новий проєкт, який найближчим часом планують реалізувати в Лондоні. Це багатофункціональний будинок з найбільшою "зеленою" стіною в Європі. Ціль будівлі - дуже проста, але така потрібна. Розробники кажуть, що це допоможе покращити якість повітря в місті, пише Dezeen.

Автори проєкту - студія Sheppard Robson. Вони планують зробити будівлю 11-поверховою та розмістити у районі з інтенсивним рухом в Лондоні. Всередині буде п'ятизірковий готель, офісні приміщення, коворкінг-простір, зали для проведення заходів, скай-бар, спа-салон та ресторан. Також хочуть зробити відкриту терасу на даху, де висадять рідкісні та зникаючі види диких квітів.

На стінах будівлі планують розмістити 400 тисяч насаджень, які зможуть в результаті поглинати більше 8 тонн вуглецю і в обмін цьому виробляти до 6 тонн кисню на рік.  

Фото: dezeen.com

Ще Citicape House буде використовувати поновлювані джерела електроенергії, а на даху будівлі будуть встановлені системи збору дощової води для зрошення "зеленої стіни".

Своїм проєктом дизайнери хотіли продемонструвати, як штучне середовище може вирішувати такі проблеми, як зміна клімату і забруднення повітря.

"Ми хотіли, щоб наш дизайн позитивно вплинув на щільну міську забудову міста, - каже Ден Бурр, партнер Sheppard Robson. - Ми думали, як зробити так, щоб будівля на такій вузькій ділянці, оточена жвавою транспортною магістраллю з одного боку і будівлями з твердого скла і кам'яної кладки з інших сторін, зможе надати значущий вплив на навколишнє середовище".

"Йод" сподівається, що експеримент вдасться та такий досвід почнуть повторювати по всьому світу.😉

Матерiали по темi
Вперше у світі побудували храм-хмарочос (фото)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту