У Лондоні знайшли "забуту" картину Рубенса. Її вважали роботою учня художника і продали у 40 разів дешевше за реальну вартість

Тепер картину знову продадуть, але вже за космічні гроші.

На аукціоні Sotheby's продадуть нещодавно виявлену картину художника епохи Бароко Пітера Рубенса. Це полотно "Портрет дами", яке припадала пилом в одного з англійських колекціонерів. Як пише Daily Mail, той не знав, що картину написав Рубенс.

"Портрет дами" художник створив у 1625 році. А у 1878 році його придбав юрист Чарльз Батлер. Спочатку картину показували людям на приватних виставках, і тоді Батлер ще пам'ятав, що вона - авторства Рубенса. Але до 2007 року цей факт забувся, і вже нащадки юриста продали полотно на аукціоні як роботу учня Рубенса. Через це її ціна була у 40 разів меншою за реальну вартість - 78 тисяч фунтів стерлінгів.

Але новий власник картини вирішив перевірити її авторство і виявив, що її писав ніяк не учень, а сам художник. Його припущення підтвердив аукціонний будинок Sotheby's. Полотно знову продадуть, але вже за 2,5-3,5 мільйона фунтів стерлінгів (близько 10 мільйонів гривень).

Торги почнуться 29 липня.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту