Фото: Unsplash

У людей, які п'ють алкоголь, краще зберігається пам'ять, ніж у непитущих, - дослідження

Але чому - відповіді немає.

Алкоголь у помірних дозах сприяє кращій роботі мозку.

До такого висновку дійшли китайські й американські вчені. Їхні дослідження опублікували в журналі Американської медичної асоціації, зазначає Ніж.

Команда вчених стежила за ментальними можливостями 20 тисяч зрілих американців протягом більше ніж десяти років. Протягом цього часу дослідники тестували американців на здатність запам'ятовувати картинки, відтворювати слова, вивчати мови тощо.

Виявилося, що ті люди, які в середньому випивали один-два келихи міцних напоїв на день, краще справлялися із завданнями, ніж ті, хто не вживає алкоголь. Але тут ключову роль відігравала саме доза спиртного. Пам'ять працює краще в разі не більше семи порцій алкоголю на тиждень для жінок і 15-ти - для чоловіків.

Під порцією вчені мають на увазі келих вина, пива чи шот.

Але чому так відбувається, вчені поки відповідь дати не можуть. Однак нагадують: якщо пити алкоголю більше, це призводить до проблем зі здоров'ям.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту