Фото: AO Mobile

У Манчестері створили доріжки для тих, хто не відривається від смартфона (фото)

Докотилося 🙄.

Смартфоном людина користується всюди: на роботі, в ліжку і навіть у ванній.

Але більш небезпечним є таке поширене нині явище, як ходіння по вулицях в притул до екрана. Водії обурюються, що люди не дивляться на дороги, а самі пішоходи ризикують зіпсувати собі здоров'я подібною неуважністю.

У Великобританії придумали, як вплинути на ситуацію. Як повідомляє Mirror, у Манчестері з'явилися доріжки, які призначені для тих, хто "втичить" у телефон, гуляючи містом.

Дві смуги, схожі на доріжки велосипедистів, з'явилися на бульварі Хардман. Це дуже популярна вулиця серед місцевих: на ній розташовані офіси, бари, магазини й ресторани. Щотижня нею прогулюються десятки тисяч людей.

Дві доріжки протяжністю 75 метрів захищають ділянку бульвару від тих людей, які не фокусуються на листанні стрічки Фейсбуку на вулиці.

Поки їх спорудили у тестовому режимі. Ідея належить компанії AO-Mobile.

Не знаємо, чи радіти від подібних ініціатив - чи плакати. До такого дійшла смартфонохвороба, що доводиться придумувати подібне 😓.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту