У Мережі опублікували єдиний вцілілий рукопис Шекспіра

Фото: wikimedia.org
Мерщій дивитися, який почерк був у знаменитого драматурга.

Співробітники Британської бібліотеки опублікували в Мережі оцифрований рукопис п'єси "Сер Томас Мор" - це єдиний вцілілий оригінал, на сторінках якого можна побачити почерк знаменитого англійського поета і драматурга, пише knife.media.

П'єса орієнтовно датується 1590-1604 роками, написана колективом автором, куди крім Шекспіра увійшли Генрі Четл і Томас Хейвуд.

Як вдалося з'ясувати за допомогою аналізу почерку і стилю письма, перу Шекспіра належить сцена народного бунту: вона займає три сторінки і починається з фрагмента, який позначений як f.8v.

Вивчити ці та інші сторінки можна в онлайн-архіві бібліотеки.

Всього ж в поправках до п'єси чітко проглядаються п'ять різних видів почерку. Шекспіру (на основі стилю) приписують також двадцять один рядок з промови Мора, однак цей текст написаний почерком професійного театрального переписувача, тому переконливих доказів немає.

П'єса розповідає про ідеологічного противника Генріха VIII - юриста, філософа і письменника Томаса Мора.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту