Фото: Youtube

У мережі з'явився трейлер 5 сезону "Чорного дзеркала" (відео)

Прем'єра нового сезону запланована на 5 червня.

Вийшов трейлер 5 сезону серіалу "Чорне дзеркало".

Ролик з'явився на Youtube-каналі сервісу Netflix, який знімає серіал.

Традиційно нам покажуть 3 серії про найближче майбутнє, в якому головну роль відіграватимуть інформаційні технології й те, як вони впливають на життя людей.

У трейлері глядачам демонструють нарізку кадрів з майбутніх серій. З огляду на відео, перша серія розповість про героя, який збожеволів і пішов на вбивство під впливом соціальних мереж (буквально - від кількості повідомлень, звуки яких чітко чутно в ролику). Головна роль у цій серії відведена зірці "Шерлока" Ендрю Скотту, який зіграв у серіалі злодія Моріарті.

У центрі сюжету другої серії - історія про ідолів і те, як руйнуються життя молодих людей у гонитві за ідеальними образами кумирів. Одну з ролей зіграє співачка Майлі Сайрус (яку заявили як ту ідеальну зірку, яку наслідує головна героїня).

Також у трейлері показали елементи третьої серії, в якій, судячи з усього, розкажуть про технології віртуальної реальності.

Але оскільки це "Чорне дзеркало" - один з найнепередбачуваніших серіалів останніх 10 років - важко говорити про сюжетні лінії до його офіційної прем'єри.

Яка відбудеться вже 5 червня.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту