Фото: vk.com/idmuhtarolga

У Мінську відбулося весілля гусей (фото)

Для птахів влаштували виїзну церемонію, незважаючи на заборону влади.

Сезон незвичайних весіль триває.

Нещодавно у Києві пройшла церемонія одруження двох дівчат. Тепер возз'єднати серця вирішили гуси з Білорусі.

У Мінську під вінець 28 липня пішли гусак Харвістер і гуска Крішна, повідомляє УНІАН з посиланням на місцеві новини. Влаштувати виїзну церемонію птахам вирішив їх господар, мінчанин Андрій, за порадою підписників у соцмережі. Харвістер жив разом з чоловіком, але часто відвідував гуску Крішну на дачі.

Наречений був у костюмі з метеликом, наречена - у білій весільній сукні. Андрій провів церемонію в кращих традиціях весільних агентств: підготував для гусей червону доріжку, зібрав гостей і навіть запросив весільного реєстратора. Після церемонії гусям наділи на шию символічні обручки.

Фото: vk.com/gusin_gus

У виданні зазначають, що це не перша спроба одружити гусей. Раніше Андрій вже намагався провести церемонію, але її заборонили чиновники, оскільки заяву про вступ у шлюб повинні подавати громадяни.

У документі за підписом заступника голови Мінміськвиконкому також зазначалося, що наречений і наречена не відповідають статті 12 Кодексу Білорусі про сім'ю і шлюб ( "Шлюб - це добровільний союз чоловіка і жінки, який укладається на умовах, передбачених цим Кодексом, спрямований на створення сім'ї і породжує для сторін взаємні права та обов'язки ").

Так би мовити, коли є любов - плювати на заборони. Романтика 😍.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту