Фото: @sabrasireen

У Неваді зловмисники змінили голубам головні убори. Тепер ті ходять у сомбреро

Який "стиліст" стоїть за перевдяганнями птахів, все ще невідомо.

"Модний вирок" у США триває.

У грудні в Лас-Вегасі помітили голубів, які розгулювали вулицями міста у ковбойських капелюхах. Мережу стильні птахи розчулили, хоча в ЗМІ писали про небезпеку подібної витівки. Головні убори птахам міцно приклеювали, до того ж, у тих зменшувалося поле для огляду.

Винуватця зміни стилю голубів не знайшли. І той вирішив продовжувати знущатися з птахів.

Мешканка міста Рено Сабріна Ньюбі у Твіттері поділилася фото голуба в сомбреро. Містечко знаходиться в тому ж штаті, що і Лас-Вегас - Невада, передає USA Today.

"Птахи страждають, і точно так само було в минулому році в Лас-Вегасі. Один з них нещодавно помер", - прокоментувала Ньюбі. Вона відсилається до новини про смерть одного з голубів, яких одягнули в ковбойські капелюхи.

Зоозахисники попросили жителів Рено допомогти в пошуках "голуба в сомбреро", щоб з нього змогли зняти капелюх.

А зловмисника (-ів?) так і не знайшли. Цікаво, в кого ще вони перетворять птахів після "мучачосів" і "лихих хлопців Заходу".

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту