Фото: Unplash

У Нідерландах самки носорога навчатимуть самця-невдаху мистецтва любові

Зрілі пані заради уроків сексу спеціально приїхали з Німеччини до Голландії.

Тренінги правильних занять сексом популярні не тільки серед людей. У голландському зоопарку Діренрійк (Dierenrijk) вирішили навчати найдавнішого мистецтва носорогів.

Як повідомляє Daily Mail, з берлінського зоопарку до Нідерландів відправили двох самок індійського носорога - 29-річну Нараяні й 31-річну Джансі. Водночас до зоопарку прибув незайманий носоріг з Франції на ім'я Генді.

Біологи розраховують, що досвідчені дами навчать дворічного носорога правильно спаровуватися. Після навчання вони відправляться назад до Німеччини, а Генді підберуть молодшу партнерку.

Фото: redcharlie / Unsplash

Як зазначають працівники зоопарку, коханців поки утримують у різних вольєрах, хоча можливість притертися у них вже була. Самки й самці індійських носорогів ведуть відокремлений спосіб життя, тому на більш тісне знайомство потрібен час.

Тож нема чого соромитися курсів сексології, якщо туди вас дівчина тягне. Навіть тваринам потрібні подібні уроки, і вони цьому зовсім не противляться.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту