У Нідерландах вирішили закрити "кофішопи" для туристів

Фото: wikimedia.org
Така позиція влади спричинена бажанням уникнути підвищеної злочинності.

У Нідерландах планують закрити "кофішопи" для відвідування туристами. Вони будуть доступні лише для місцевих жителів, пише 34travel.me.

Кофішоп (нід. coffeeshop) - різновид закладів, що мають дозвіл на публічний продаж конопель і продуктів з них. Діяльність "кофішопів" регулюється "Опіумним законом" і нідерландської політикою щодо наркотиків.

"Найближчим часом, якщо ми відпрацюємо всі процеси, "кофішопи" стануть недоступними для туристів, - повідомив міністр юстиції країни Іво Опстельтен. - Звісно, ми як і раніше будемо раді тим, хто приїжджає подивитися на Нідерланди, але не тільки для того, щоби зайти в "кофішоп".

Така позиція влади спричинена бажанням уникнути підвищеної злочинності. Але самі власники "кофішопів" впевнені, що неприємних пригод в країні стане ще більше.

"Якщо туристи не зможуть піти до нас, вони куплять це у голландців на вулицях", - поділився думкою один з них.

До того ж, 99% покупців складають саме приїжджі іноземці. Тому якщо закон вступить у силу, "кофішопи" взагалі можна буде закрити, вважають їх власники. В одному Амстердамі таких точок більше 200, по всій країні - близько тисячі.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту