У Німеччині літак застряг на дереві - люди чекали порятунку, висячи догори дриґом

Фото: bild.de
Пілот і його дружина не постраждали, чого не скажеш про їхній засіб пересування.
Фото: bild.de

На заході Німеччини, біля Дортмунда, на краю аеродрому Хольцвіккеде-Хенгсен під час заходу на посадку невеликий двомісний літак Tecnam-92 застряг на гілках високих лісових дерев, - повідомляє bild.de.

Перш ніж рятувальна бригада почала звільнення з вимушеного полону пілота і пасажирки, літак зафіксували, аби він не звалився на землю з висоти близько 10 метрів. А для розблокування літака рятувальникам довелося зрізати багато гілок. Загалом рятувальна операція тривала близько двох з половиною годин. Весь цей час 56-річному пілотові і його 51-річній дружині довелося залишатися прив'язаними на своїх місцях - догори ногами.

Звільнене подружжя практично не постраждало. Після довгоочікуваного спуску на землю вони пройшли профілактичні огляди в поліклініці. А ось літальній техніці, за оцінками власника, завдано збитків приблизно на 130 000 євро.

Як то кажуть, добре те, що добре закінчується! А ось якби пілот потрапив у подібну ситуацію не зі своєю дружиною, а з іншою панянкою, то постраждали б усі. І пілот, і пасажирка, і рятувальники, і літак би вже не підлягав відновленню.

Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту