У Німеччині людям з імунітетом до коронавірусу видаватимуть сертифікати – їх власники можуть не дотримуватися карантину

Фото: FelixMittermeier, Pixabay
Уряд Ангели Меркель планує провести наймасштабніше тестування на COVID-19 у світі.

Вже найближчим часом Німеччина планує зробити для своїх громадян сотні тисяч тестів на антитіла до коронавірусу. Якщо тест покаже, що людина вже має імунітет до хвороби, їй дозволять раніше, ніж решті, покидати карантин, повідомляє businessinsider.com.

Позитивний тест на антитіла буде означати, що людина вже перехворіла на COVID-19 (явно чи будучи прихованим носієм), тож тепер знаходиться поза зоною ризику: більше не може заразитися сама та не може заразити інших.

Людям з антитілами пропонують видавати щось на зразок сертифіката – його власник може вільно пересуватися та спокійно працювати, вести бізнес та обслуговувати клієнтів.

Окрім того, якщо виявиться, що в певному місті чи регіоні є вже вагома кількість людей з імунітетом, то там сформується колективний імунітет. Тож, від карантину можна буде звільнити усіх, а не лише перехворівших. Ризик зараження буде мінімальним.

Нині Німеччина має один із найнижчих у світі показників смертності від коронавірусу (всього 646 смертей на більш ніж 66 тисяч інфікованих). Експерти вважають, що це заслуга уряду Ангели Меркель, який з початку епідемії проводить масове тестування людей по всій території країни.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту