У Німеччині почалися перебої з макаронами - Італія відправила екстрену допомогу

Фото: Bella RaKo, Pixabay
Німці побоюються дефіциту і запасаються продуктами.

Коронавірус, що ти робиш, припини вже 😑 Через епідемію на планеті почалися перебої з різними продуктами. Так, німці, побоюючись дефіциту, почали штурмувати супермаркети і, в першу чергу, почали активно скуповувати макаронні вироби. Першими зникли з полиць італійські макарони, пише italia-ru.com.

Італія вирішила допомогти і відправила Німеччині "цінний вантаж" з пастою спеціальними потягами. Перші поставки були направлені до Нюрнберга. У заяві постачальників сказано:

"Декілька спеціальних поїздів вже доставили більше 60 000 упаковок фузіллі, понад 75 000 упаковок пенне і 250 000 упаковок спагеті з Італії в Нюрнберг у якості першої гуманітарної поставки".

Надзвичайна ситуація в області охорони здоров'я заблокувала багато виробництв. Попит на макарони в Німеччині різко збільшився за останні дні. Продукти харчування, якими крім спагетті запасаються німці, це рис, сир і борошно.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту