У Німеччині відкривають школи, перукарні та магазини – країна пом'якшує карантин

Photo by Ansgar Scheffold on Unsplash
Хоча масові заходи будуть заборонені до 31 серпня.

Ще одна країна світу вирішила послабити карантин. З 20 квітня Німеччина починає поступово знімати обмеження, повідомляє 34travel.me.

У країні знову праюватимуть магазини площею до 800 метрів квадратних, автосалони, книжкові та веломагазини. З 4 травня запрацюють перукарні. Їх власники повинні забезпечити дотримання умов гігієни.

Поступово відновлять роботу школи. Першими до занять повернуться учні випускних класів.

До 4 травня буде закрите авіасполучення з Італією та Іспанією. Продовжить діяти контроль на кордоні з Австрією, Швейцарією, Францією, Люксембургом і Данією. Виїжджати в ці країни зможуть лише далекобійники і ті, хто в них працює.

Як і раніше будуть заборонені збори в церквах, мечетях і синагогах, закриті кафе, бари і ресторани. Масові заходи не проводитимуть до 31 серпня 2020-го.

Станом на 16 квітня в Німеччині зафіксовано майже 135 тисяч випадків зараження COVID-19. 3804 - летальних.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту