Фото: https://www.bob.no/

У Норвегії побудують енергонезалежний район на штучних островах (фото)

Він вироблятиме більше енергії, ніж її споживатиме.

У норвезькому Бергені побудують екологічний район посеред озера.

Він поєднає дві частини міста - старий район і центр мистецтв, повідомляє Deezen.

Масив буде розрахований на півтори тисячі родин: у невеликих будиночках поселять сім'ї, у багатоповерхівках - студентів і молоді пари. Всі будинки будуть зроблені з дерева, а фундамент - з екоматеріалів, які виробляють сусідні підприємства.

Фото: https://www.bob.no/

Район буде розташовуватися на штучних островах, які розробляє британська компанія Waugh Thistleton. Окрім житлових приміщень, на ньому створять зони відпочинку, пляжі, причали й озеро. Гуляти містом можна буде по містках або спеціально відведених доріжках.

Фото: https://www.bob.no/

Особливістю проєкту Trenezia стане його енергоефективність: район буде генерувати більше енергії, ніж її поглинати. У будинках з'являться механізми для економії води й електрики, з часом планують розмістити теплові насоси й біогазові установки.

Для того, щоб взимку у будинках було достатньо освітлення, по району прокладуть "сонячний коридор". Світло буде розподіляться по будівлях у залежності від їх висоти, щоб на вулицях була збалансована кількість тіні.

Також на островах висадять багато зелених зон, щоб підтримувати чистоту повітря і створити місця для відпочинку місцевих жителів.

Фото: https://www.bob.no/
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту