У носі чоловіка знайшли пакетик марихуани, який пробув там 18 років

Фото: Unsplash by Wesley Gibbs
Так австралієць хотів "пронести" контрабандою його у в'язницю.

У носі чоловіка знайшли пакетик мерихуани, який був там 18 років, пише British Medical Journal. На такі жертви австралієць йшов, щоб "пронести" контрабандою наркотики у в'язницю. 

Відомо, що пакетик із забороненою речовиною дала чоловіку його подруга, яка відвідувала його у в'язниці. Щоб непомітно забрати передачку до себе в камеру, австралієць запхнув її у праву ніздрю, а потім вже самотужки не зміг її витягти.

Потім чоловік всі ці 18 років страждав на хронічні інфекції та закладеність носа, але не розумів від чого це, адже думав, чомусь, що наркотики він - проковтнув. Але ні, за майже 20 років пакетик перетворився в риноліт - камінь, який утворився в результаті повільного відкладання солей кальцію навколо чужорідного тіла, що потрапило до носа.

Це вдалось визначити, коли чоловік звернувся до лікарні геть з іншим питанням. Як тільки риноліт виявили, то відразу дістали з носа австралійця під загальним наркозом. І тільки після операції власник пакетика згадав, що це була марихуана. 

Через 3 місяці після видалення тіла з носу, чоловік повідомив, що весь дискомфорт повністю зник. А ще дослідники запевняють, що це перший зареєстрований випадок утворення риноліту "на основі марихуани".🤣

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту