У Новій Зеландії існує офіційний чарівник. Він спілкується з туристами й отримує зарплату

До цього чоловік був викладачем, але захоплення магією перемогло науку ?.

Знайомтеся, це Ієн Брекенбері Ченнел - єдиний офіційний Чарівник Нової Зеландії.

І він шукає собі заміну, повідомляє CNN.

У молоді роки Ченнел був викладачем, але потім так захопився магією, що кинув професію. Дружина не витримала дивне хобі чоловіка і зажадала розлучення. Після всіх перипетій Ченнел убрався в мантію, капелюх чарівника і вийшов на площі міста Крайстчерч спілкуватися з людьми й штовхати промови.

Люди швидко звикли до дивака і стали називати його просто Чарівником. У 1982 році його визнали "живим твором мистецтва", а у 90-х запропонували стати "офіційним чарівником Нової Зеландії, Антарктики й відповідних офшорних районів". Ченнел погодився і працює на цій посаді вже понад 20 років. Чарівник спілкується з людьми, займає туристів і навіть приймає делегації чиновників.

Але є проблема. На цей час Ієну 87 років, і останнім часом він все рідше з'являється на публіці. Ченнел більше не справляється з роботою і тому роздумує над наступником.

До речі, зарплата за роботу чарівником становить близько 10 400 доларів США в рік. І хоча вже є кандидат на цю посаду - 39-річний гітарист і вчитель музики Арі Фріман, нам здається, ще є час переконати місцеву владу у кращій кандидатурі.

Хто хоче? ?

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Sith Dart Mol
Ну...... Вінгардіум Левіоса...... Так норм буде?
11 серп 2020 р., 15:17
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту