У Новій Зеландії перемогли коронавірус - за 100 днів не з'явилося жодного хворого

Фото: David Mark, Pixabay
Останній випадок захворювання там зафіксували 1 травня.

У Новій Зеландії відсвяткували 100 днів без жодного випадку зараження коронавірусом. Країна з населенням 5 мільйонів осіб непогано впоралася з епідемією. Останній випадок зараження тут зафіксували 1 травня, пише vokrugsveta.ua.

Всього в країні було зафіксовано 1219 випадків зараження. На лікуванні все ще знаходяться 23 людини. Коронавірус у них виявили на кордоні при в'їзді в Нову Зеландію. Цих людей помістили на самоізоляцію.

Зараз новозеландці практично повернулися до нормального способу життя без соціального дистанціювання - епідемія для них вже позаду. Глядачів допускають на спортивні, культурні та інші масові заходи без обмежень.

Суворого контролю дотримуються лише на кордоні. Всі новоприбулі в країну проводять 14 днів на карантині.

Уряд не виключає можливість другої хвилі і наполягає, щоб усі домогосподарства про всяк випадок зберігали маски та інші предмети першої необхідності.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту