У Нью-Делі з'явився кисневий бар (фото)

Фото: Instagram oxy_pure
Там за гроші відвідувачам пропонують подихати свіжим повітрям.

З кінця жовтня цього року столиця Індії Нью-Делі просто потерпає від смогу. Рівень забрудненості повітря в місті сягнув критичних позначок. Причинами цього визначили: національне свято вогню Дівалі, підпал полів, вихлопи від транспорту та промисловості.

Але, щоб здоров'я людей не так страждало та населення хоч інколи могло дихати свіжим повітрям, - там відкрили кисневий бар. Назвали його Oxy Pure Oxygen Bar, пише The New York Times.

У незвичному барі гостям пропонують за окрему плату подихати свіжим повітрям. Дожилися...

Заклад знаходиться у торговому центрі Select Citywalk. Кисень подають там через носову канюлю, його вартість - від 4 до 6 доларів (100-150 грн) за 15-хвилинний сеанс. Також можна обрати один із семи ароматів, наприклад, евкаліпт, м’яту або корицю.

Власник бару Арявір Кумар сказав, що поки що бізнес не прибутковий.

"Клієнти кажуть: "Невже тепер нам потрібно купувати свіже повітря?" А я їм відповідаю: "Хіба ви не платите за пляшку чистої питної води, чого ви не робили 20 років тому?", − коментує Кумар.

А і справді, на перший погляд, звучить дико - платити за повітря. Але насправді, якщо є кошти на транспорт, який забруднює повітря та інші речі, які шкодять атмосфері, то чому не віддати їх за те, щоб подихати киснем. Чимось жертвувати у цій ситуації точно прийдеться.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту