У Нью-Йорку пройшов показ мод, де моделями були кішки (фото)

Фото: Unsplash by Timothy Meinberg
Їх також називають мяуделями — це шоу в підтримку бездомних тварин.

В готелі Algonquin на Таймс-Сквер у Нью-Йорку днями влаштували справжнє фешн-шоу. Там пройшов щорічний показ мод, у якому моделями були кішки (їх ще називають мяуделями).

У Cat Fashion Show взяли участь 10 пухнастих манекенниць, які демонстрували вбрання з різних куточків світу від дизайнера одягу для тварин Ади Нівз, пише The Cut.

Модний показ влаштовують на підтримку бездомних кішок. Девіз цього року – “Який тісний цей світ”. Всі кошти, що збирають з щорічного показу хвостатих і вусатих моделей, напрявляють в організацію Mayors Alliance for New York City Animals, яка відповідає за притулки для тварин, особливо, кішок.

На фешн-шоу пухнастики дефілювали в нарядах-стилізаціях з Індії, Німеччини, Ірландії, Китаю, Іспанії, Франції, Стародавнього Єгипту. Також був котик, що з`явився в образі англійського панку. Ще одна чотирилапа здивувавала сукнею у кольорах американського прапора.

Додамо, що місце заходу – готель Algonquin обрали не випадково. Ще з 1930-их років тут постійно живуть котики з вулиці. За час існування такої незвичної традиції готелю у ньому жили 12 вихованців. Зараз господар там – кіт Гамлет.

Найцікавіше те, що такі незвичні покази користуються попитом. Можливо, скоро започаткують Cat Fashion Week і будуть проводити цілі мяудельні кастинги?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Сергей Тимошенко
М"яуделі є,а чому дискриміновані гавуделі, якби були присутні тигроделі,то в них був би ситний обід.
8 серп 2019 р., 14:14
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту