У Нью-Йорку відкриється найбільший магазин "Гаррі Поттера" (фото)

Фото: Twitter Harry Potter Store New York
Там буде цілих 3 поверхи, "завалених" товарами з легендарного фільму.?

Мрія фанатів "Гаррі Поттера" здійсниться. У Нью-Йорку відкриється найбільший у світі магазин з товарами з фільму. Тому тепер кожен, хто хотів потрапити у цей фільм, зможе зануритися хоча б у його магічну атмосферу.?

Про відкриття офіційного флагманського магазину оголосила компанія Warner Bros. Усесвіт "Гаррі Поттера" відкриється вже цього літа, пише CNN.

У магазині буде представлена найбільша колекція товарів з "Гаррі Поттера" та "Фантастичних звірів". Займати такий маркет буде 3 поверхи.

"Це буде найбільший спеціалізований магазин Гаррі Поттера у світі, і він стане обов’язковим місцем відвідування шанувальників, де фанати зможуть взаємодіяти з інтерактивними враженнями й численними можливостями для фотографування", - сказала Сара Рутс, старша віцепрезидентка Warner Bros. Worldwide Tours and Retail.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту