Фото: Unsplash

У Нью-Йорку заборонили електронні сигарети

Причиною такого рішення стало безліч фатальних випадків після куріння вейпів.

У США зафіксували 30 випадків смертей від куріння електронних сигарет. Ними користувалися люди у віці від 17 до 75 років.

Тому влада Нью-Йорку заборонила продаж та використання вейпів у місті. Усі необхідні для цього закони підпише очільник Нью-Йорку Білл де Блазіо, що він підтвердив особисто. Про це пише Time.

Це зробили, перш за все, для того, що запобігти використанню небезпечних електронних сигарет серед молоді. У нашому інтерв'ю Оксана Тотовицька, координатор Українського центру контролю над тютюном, підкреслювала, що безпечність куріння вейпів є ілюзорною, адже подекуди цей спосіб паління є небезпечнішим за звичайні сигарети. І це стосується як самих вейперів, так і людей, що їх оточують.

"Пасивне куріння теж становить ризики для здоров'я людини. Кількість важких металів, що містяться у пару електронних цигарок, перевищує їх кількість у диму звичайних сигарет. Ця пара становить особливу небезпеку для здоров’я вагітних жінок і дітей", - зазначила Тотовицька.

В Україні обіг електронних сигарет не регулюються жодними законопроєктами. Маємо надію, приклад Нью-Йорка стане поштовхом до переосмислення цієї проблеми й в Україні. 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту