Фото: Adam Wilson/Unsplash

У ПАР під час карантину не продавали алкоголь. Тому там його крали за допомогою підземних тунелів

Сміливці пограбували місцевий магазин і принесли тому величезні збитки.

У Південній Африці на час карантину ввели "сухий" закон. Все для того, щоб медики не відволікалися від боротьби з коронавірусом. Через відсутність алкоголю люди відверто страждали, а у деяких увірвався терпець і вони пішли на злочин.

Власники алкогольної крамниці в Йоганнесбурзі після двох місяців закриття повернулися в приміщення і виявили там дірку в підлозі. А разом з нею — відсутність запасів дорогого алкоголю. Про це пишуть іноземні ЗМІ, передає Ніж.

Виявилося, що "тимчасово закодовані" злочинці зробили підкоп під магазин і винесли ящики бренді, віскі, сидру, горілки й пива. За підрахунками власників, всього спритні хлопці винесли алкоголю на приблизно 400 тисяч гривень 😮.

Для цього вони залізли в каналізацію поруч з магазином і за кілька підходів розрили тунель.

Що стало з іншими видами спиртних напоїв, у лавці не повідомляють. Можливо, у злодіїв були особливі замовлення на карантин 😆.

Хто ці злочинці, громадськості поки невідомо. Камери встигли зняти трьох грабіжників, швидше за все, зараз їх активно розшукує поліція.

Щоб потиснути героям руки 😁.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту