У Парижі запускають повітряне таксі з аеропорту

Photo by Andrea Maschio on Unsplash
Новий швидкісний спосіб дістатися до центру міста має стати реальністю до Олімпіади-2024.

Уже дуже скоро пасажири, що прилітають в міжнародний аеропорт імені Шарля де Голля, зможуть швидко і з комфортом дістатися в центр Парижа, подорожуючи на літаючому таксі, - повідомляє CNN.

Авіабудівна компанія Airbus і французький транспортний оператор RATP Group сподіваються почати рух повітряних таксі з аеропорту в Париж вже до 2024 року, коли в столиці Франції відбудуться літні Олімпійські ігри.

Зараз фахівці вивчають можливість використання вертикальних злетів і посадок в умовах міської межі. Поки з аеропорту до Парижа люди дістаються від 35 хвилин до півтори години. Залежно від типу транспорту (приватне авто, таксі, поїзд, автобус), а також трафіка на дорогах. Повітряне таксі цей час істотно скоротить.

Розробка техніко-економічного обґрунтування проекту літаючого таксі вже почалася. За словами представника групи RATP, будуть зроблені зусилля для того, щоб "літаючий автономний автомобіль був доступний для більшої кількості людей". Але точну вартість послуги поки що не називають.

Матерiали по темi
У Мюнхені запрацювало літаюче таксі – це автомобіль, що пливе повітрям (фото, відео)

До кінця цього року має бути обрано майданчик для побудови "вертопорту" - об'єкта, здатного приймати повітряні таксі в центрі Парижа. Проект дорогий - мінімум 10 млн євро на облаштування інфраструктури.

Airbus не єдина компанія, яка планує запуск повітряних таксі. Про плани з розробки "міських повітряних суден" також оголосили Rolls-Royce і Boeing. А компанія Uber співпрацює з NASA в своїй програмі літаючого таксі, яку вона називає Elevate.

"Йод" же вважає, що коли подібна техніка дістанеться до нас, потрібно ретельно навчати таксистів, щоб у процесі поїздки-польоту були дотримані наступні умови:

Жодних "штопорів" і "мертвих петель".

Жодного шансону.

Жодних планів з управління державою.

А пасажири мають знати, що поїздка у таксі та позитивні зміни в країні починаються тільки після правильного голосування.

Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту