У Південній Африці вишикувалися черги за алкоголем – його не продавали два місяці через коронавірус

Photo by NastyaSensei from Pexels
Влада заявила, що "сухий закон" допомагає лікарям і правоохоронцям сконцентруватися виключно на боротьбі з епідемією.

Справжнє народне піднесення, веселощі та святкування викликало у Південно-Африканській республіці відновлення продажу алкоголю. Люди не могли його придбати впродовж двох місяців, оскільки влада ПАР запровадила "сухий закон" на період карантину, повідомляє BBC.

Заборону на продаж алкоголю в ПАР пояснювали тим, що це допоможе лікарям та правоохоронцям сконцентруватися виключно на боротьбі з COVID-19. Бо в Південній Африці великою проблемою є насильство та агресія після вживання алкоголю. Його там навіть офіційно визнали головним фактором злочинів, зокрема вбивств, зґвалтувань та розбою.

Медики та поліція кажуть, що "сухий закон" спрацював – злочинів на період карантину дійсно стало менше.

Тепер же, коли спиртне знову дозволили купувати, біля магазинів утворилися величезні черги. Що видно з постів у соцмережах.

При цьому на продаж алкоголю діють певні обмеження. Його можна придбати лише з 9 до 17 з понеділка по четвер. А вживати міцні напої дозволено лише вдома.

Влада також просила людей не бігти чимдуж до магазинів за алкоголем, аби там не утворювалися натовпи, але це прохання народ проігнорував.

Новину також позитивно сприйняли виробники вина та пивовари, оскільки раніше вони скаржилися, що їх вигнали з бізнесу та позбавили можливості заробляти на життя.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту