У покоління Z немає часу на секс – дослідження вчених

Сучасна молодь зовсім мало відривається на вечірках, а вільний час проводить за навчанням.

Вчені взялися за дослідження інтимного життя покоління Z (це люди, що народилися орієнтовно з 1996 року та пізніше). Як повідомляє dailymail.co.uk, за результатами опитування, лише 3% 14-річних вже втратили цноту чи мали досвід орального сексу. Для порівняння науковці наводять зібрані раніше дані про покоління Y (орієнтовні роки народження - 1977 – 1995) – 30% з них мали сексуальний досвід ще до досягнення 16-річного віку.

На думку дослідників, це відбувається тому, що сучасна молодь має менше можливостей для експериментів з особистим життям, оскільки більшість свого часу проводить за навчанням. Практика відривних вечірок, де секс часто йде "за руку" з алкоголем – все менш поширена.

Ще однією причиною академіки назвали те, що нинішні підлітки зовсім мало комунікують один з одним "наживо" – більшість спілкування відбувається в інтернеті, тож для особистих контактів, у тому числі інтимних, просто немає фізичної можливості.

Матерiали по темi
"Німе покоління" лякає вчених - понад 96% молоді не хоче розмовляти по телефону

Університетський коледж Лондона та фахівці Університету Глазго опитали 11 тисяч дітей, народжених у Великобританії в період з 2000 по 2002 рік. Підлітків запитували про їхній досвід "легкої", "помірної" чи "важкої" близькості. До легкої близькості віднесли тримання за руки, поцілунки, обійми. До помірної – дотики один до одного та спільне лежання під ковдрою. До важкої – оральний секс чи статеві контакти.

Тож дослідники виявили, що 58% 14-річних вже мають досвід легкої близькості, 7,5% - помірної, а важкої – лише трохи більше 3%.

Професорка Келлі, яка коментувала результати дослідження, зазначає:

"Сучасні молоді люди стикаються з великою кількістю чинників тиску. Все більше їхнього часу відводиться під навчання, додаткові заняття і різні виховні заходи. Як результат, ми знаємо, що рівень підліткової вагітності нині набагато нижчий, ніж раніше. А кількість курців та тих, хто вживає алкоголь, знижується в останні 20 років".

На думку вчених, тенденція буде зберігатися у подальші роки – молодь більше цікавитиме вступ до університету, а не секс.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту