У Польщі комп`ютерну гру внесуть до списку рекомендованої літератури для школярів

Фото: скріншот

Вперше в історію комп’ютерну гру This War of Mine внесуть до переліку рекомендованої шкільної літератури. На такий крок пішли в Польщі, рішення прийняв прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький, пише "Радіо Польща". 

"Сьогодні думаємо над тим, аби зміст комп'ютерних ігор входив до необов’язкового списку шкільного читання, щоб молодь могла використовувати ігри для уявлення різних ситуацій не гірше, ніж читаючи книжки", - каже польський прем’єр.

This War of Min мають помістити у перелік рекомендованого, а не обов'язкового до читання, списку літератури для учнів середніх шкіл, починаючи з наступного навчального року. Гра - симулятор виживання у воєнних умовах. Гравці опиняються у часі громадянської війни 1990-х років у Боснії. Учасник керує загоном цивільних. Їхнє завдання - вижити в місті під облогою. Гасло "This War of Mine" - "Не кожен на війні солдат".

Доступ до гри зроблять абсолютно безкоштовним. Її радитимуть до проходження старшокласникам, які вивчають історію, культуру, соціологію, філософію та етику. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту