У польському містечку заплатять парі, у якої народиться хлопчик

У поселенні катастрофічна ситуація з народжуваністю дітей чоловічої статі.

"У місті тільки дівчата".

З такими реаліями зіткнулися жителі польського Мєйсце-Оджаньського, де останні 10 років взагалі не народжуються хлопчики.

За словами місцевих, які передають BBC, народжуваність не-дівчаток у містечку завжди була аномально низькою. Раніше місцевим дівчатам навіть доводилося йти на пошуки потенційного партнера до сусідніх міст.

У зв'язку з такою демографічною катастрофою міський голова Чісека - адміністративної одиниці, до складу якої входить Мєйсце, - пообіцяв винагородити ту пару, у якої народиться хлопчик.

Пояснень цієї аномалії ні у влади, ні у старожилів міста немає. Поки меру дзвонять лікарі з усієї Польщі з порадами щодо зачаття хлопчика. Більшість з них дотримуються думки, що всьому виною неправильний раціон місцевих жителів. Професор Рафаль Плоскі з департаменту генетики Варшавського медичного університету вважає, що не зайвим було б перевірити генетичну історію предків городян.

Ще цікавішою виявилася історія відкриття неймовірної ситуації з дітонародженням в Мєйсце-Оджаньським. Під час проведення Всепольської олімпіади дитячих пожежників, на яку, в основному, прибували одні хлопчики, з містечка прибула делегація, що повністю складалася з дівчаток. Тоді представники делегації й пояснили, що в їхньому містечку просто немає хлопчиків.

Справжнє королівство принцес. Новий сюжет для мультику Disney.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту