У Прип'яті встановили новорічну ялинку. Її прикрасили дитячими фотографіями колишніх жителів міста (фото)

Фото: Facebook Ярослав Ємельяненко
Це вперше з часів Чорнобильської катастрофи там з'явилось святкове дерево.🎄

У Прип'яті стараються знову створити святкову атмосферу. Там вперше за 33 роки, після аварії на Чорнобильській АЕС, встановили новорічну ялинку. Її поставили біля Палацу культури "Енергетик", повідомляє член громадської ради Державного агентства з управління зоною відчуження Ярослав Ємельяненко на своїй сторінці у Facebook.

Фото: Facebook Ярослав Ємельяненко

На відкриття святкового дерева приїхали колишні жителі міста та привезли із собою свої дитячі фото. Саме цими світлинами і прикрасили ялинку.

Фото: Facebook Ярослав Ємельяненко

"Новорічна ялинка – це символ домашнього затишку. І саме тому в місті, з якого евакуювали мешканців, всі ці роки не могло бути ялинки. Але життя до Прип’яті повертається. Воно незвичне, нестандартне, туристичне. Щодня колись закинуте місто переповняється туристами з усіх кутків світу. Які приїздять дізнатися нашу історію, що перевернула хід подій у всьому світі", - коментує  Ярослав Ємельяненко.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту